Ankara Evden Eve Nakliyat İçin Hizmetleri Seç Anında Fiyatını Gör

Taşınma detaylarını ve istediğin hizmetleri seç anında nakliyat fiyatını gör, rezervasyon yap. Sigortalı, sabit fiyatlı Ankara evden eve nakliyat hizmeti ile kolayca taşın.

kişisel uzman desteği

Kişisel Uzman Desteği

Gerçek sigortalı nakliyat

Gerçek Sigortalı Nakliyat

Deneyimli Nakliyat Firmaları

Deneyimli Nakliyat Ekipleri

Ankara evden eve nakliyat

Rahat ve kaliteli bir nakliyat hizmet mi arıyorsunuz? Enakliyat Pratik ile yeni Ankara evden eve nakliyat tarzının tadını çıkarın.

Pratik, sabit fiyatlı, gerçekten sigortalı ve rahat bir taşınma deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Sizin için sadece en iyi ve birçok müşteri yorumu ile hizmet kalitesi kanıtlanmış Ankara evden eve nakliyat firmalarını seçiyoruz. Tüm taşınma sürecini profesyonel Enakliyat Pratik Danışanınız yönetiyor böylece her açıdan kalteli bir hizmet alıyorsunuz.

Neden Enakliyat Pratik?

Kolay rezervasyon

Anında Nakliyat Fiyatı, Kolay Rezervasyon

Talep formunda istediğini hizmetleri seç anında nakliyat fiyatını gör, kolayca rezervasyon yap. Dilediğini gibi hizmetlerde farklılık yaparak anında fiyatı görebilirsiniz.

en iyi nakliyeciler

Sadece En İyi Ankara Nakliyat Firmaları

10 yıılık sektör tecrübemiz, 5Bin den fazla nakliyat firması verisini ve binlerce müşteri yorumlarını kullanarak sizin için sadece en fazla güvendiğimiz firmaları seçiyoruz.

evden eve nakliyat sigortası

Premium Evden Eve Nakliyat Sigortası

Eden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortasını her taşınma için yapıyoruz. Böylece eşylarınızı tüm risklere karşı korumaya alıp taşıyoruz.

Ankara

Ankara Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça taşınmadığımız için evden eve nakliyat sürecinde aklımızda birçok soru olabiliyor. En fazla sorulan sorulara burada cevap vermek istedik. Diğer sorularınızı Enakliyat Pratik Danışanınıza sorabilir veya bize iletişim kanallarında yazabilirsiniz. 

NE ZAMAN REZERVASYON YAPABİLİRİM?

Taşınma tarihiniz netleştiği zaman dilediğiniz tarih için rezervasyon yapabilirsiniz. Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız o kadar uygun Ankara evden eve nakliyat fiyatları ile taşınabilirsiniz.

Rezervasyon sonrası Enakliyat Pratik Danışmanınız sizi arayacak ve edindiği bilgiler ile hizmet verecek ekibi seçecek ve rezervasyon onayını gerçekleştirecektir. Rezervasyon sonrası en geç 24 saat içinde Danışmanınız sizi arayıp rezervasyon onayını gerçekleştirecektir.

REZERVASYON SONRASI TAŞIMA TARİHİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Evet, rezervasyon sonrası taşınma tihinize 3 gün kalaya kadar dilediğiniz gibi ücretsiz olarak yeni bir tarih için rezervasyonunuzu güncelleyebilirsiniz.

MONTAJ DEMONTAJ HİZMETİNİZ VAR MI?

Evet, Ankara evden eve nakliyat için ihtiyaç duyduğunuz tüm demontaj ve montaj işleri için fiyat hesaplama formunda tercihlerinizi yaparak bu himetlerden yararlanabilirsiniz.

NAKLİYAT SİGORTASI HANGİ HASARLARI KARŞILIYOR?

Sizin için yaptırdığımız sigorta poliçesi 50 Bin TL teminatlı ise 1000 TL ve üstü taşınmadan kaynaklı hasarlarınız sigorta teminatında olacaktır. 1000 TL altı hasarlarınız Enakliyat Pratik güvencesinde olacağından aslında eşyalarınız tüm risklere karşı koruma altına alınmış olacak.

ANKARA'NIN HANGİ İLÇELERE HİZMET VERİYORSUNUZ?

Ankara’nın tüm ilçerine şehir içi ve dilediğiniz başka bir şehre şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Yoğunluğun olduğu ilçeleri şöyle sıralayabiliriz; Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Etimesgut, Keçiören, Eryaman, Altındağ ve Sincan….

EKSPERTİZ HİZMETİNİZ VAR MI GELİP EŞYALARI GÖRÜYOR MUSUNUZ?

Fiyat hesapla formunda belirttiğiniz ve taşınma danışmanın arayarak senden aldığı bilgileri değerlendirir. Eğer ihtiyaç duyarsak ekspertiz hizmeti talep edebilir ve sizin için uygun bir tarih ve saatte gelip ekspertiz hizmetini yaparız. Tüm bu karaları taşınma sürecini takip edecek nakliyat danışmanın alır.

TÜM EŞYALAR İÇİN PAKETLEME HİZMETİ VERİYOR MUSUNUZ?

Evet, dilerseniz tüm eşyların paketlemesini biz yapabiliriz. Siz sadece değerli ve özel eşyalarınızı alın. Mutfak eşyaları, giysiler, ufak tefek tüm eşyaları paketler yeni evde dilediğiniz odalara kolileri yerleştiririz. Mobilya ve beyaz eşyaları demonte eder, paketler ve yeni adrese taşımasını gerçekleştirip istediğiniz odalara montajını yaparız. Unutmayın kolilerin açılması standart hizmet dahilinde değildir. Kolileri açma işini size bırakırız.

Ankara evden eve nakliye

Kolay Bir Ankara Evden Eve Nakliyatın Keyfini Çıkarın

Taşıma rezervasyonunuzun ayrıntılarını basitleştirilmiş fiyat hesaplama aracımıza girin, istediğiniz hizmetleri seçin ve özelleştirilmiş nakliyat fiyatınızı dakikalar içinde belirleyin. Rezervasyon sonrası Enakliyat Pratik Danışanız sizden aldığı ek bilgiler ile nakliyat hizmetini tam istediğiniz gibi özelleştirecektir. 

Nakliyat Danışanı İle Sürekli Profesyonel  Destek Alarak Kolayca Taşının

Evden eve nakliyat çok sık alınan bir hizmet dalı değildir. Bu süreçte bir profesyonelden destek alarak çok daha kaliteli bir Ankara evden eve nakliyat hizmeti alabilir ve aklınızdaki tüm sorulara kolayca cevap bulabilirsiniz. Nakliyat danışanınız ile dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Enakliyat Pratik Danışmanı
Enakliyat Pratik Ankara

İhtiyaç Duyacağınız Tüm Hizmetler Bir Arada ve Taşınma Sürecindeki Tüm İhtiyaçlarınız İçin Çözümler Burada 

Ankara evden eve nakliyat için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler Enakliyat Pratik’te… Avize montaj demontajı, duvar delma montaj işleri, perde korniş montajı, asansörlü nakliyat, kasa taşıma ve piyano taşıma dahil istediğiniz tüm hizmtleri tek adresten alın. Ayrıca ev kiralama sürecinde ihtiyaç duyacağınız sözlşeme ve benzer tüm ihtiyaçlarınız için hazır sözlşemeler ile kolayca yeni evinize taşının.

Özelleştirilebilir Hizmetlerimiz

Ankara evden eve nakliyat için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri dilediğiniz gibi seçip bir yerden almanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hizmetleri seçip nakliyat fiyatınızı anında kendi ihtiyçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

paketleme

PAKETLEME HİZMETİ

Paketleme seçeneklerinden dilediğinizi seçin ve Ankara evden eve nakliyat fiyatınızı belirleyin. Dilerseniz tüm paketlemeyi biz yapalaım veya sadece mobilya ve beyaz eşyaları paketleyelim.

montaj demontaj

MONTAJ DEMONTAJ HİZMETİ

Mobilya ve beyaz eşyalarınızın demontajını yapıp, paketliyor yeni adrese taşınmasını gerçekleştirip dilediğiniz odalara kurulumunu yapıyoruz. Bunun için sadece istediğiniz ihmeti seçmeniz yeterli.

nakliyat sigortası

PREMİUM NAKLİYAT SİGORTASI

Poliçe teminat miktarı ve güvenceleri seçip Ankara evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası ile rahat bir taşınma gerçekleştirin. Poliçeniz taşınma günü sizinle paylaşılır.

Asansörlü nakliyat

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Evinizin merdivenleri eşya taşımak için uygun değil mi? Yüksek katlara eşyanız daha rahat taşınmasını mı istiyorsunuz? Ankara asansörlü nakliyat hizmetini dilediğiniz adres için seçebilirsiniz.

Duvar delme montaj işleri

DUVAR DELME MONTAJ İŞLERİ

Duvar delme montaj işleri Ankara evden eve nakliyat için standart hizmetler kapsamında değildir. Böyle bir hizmet istiyorsanız fiyat hesaplama formnunda tercih ederek deneyimli ustalardan bu hizmeti alabilirsiniz. 

Stor perde ve korniş takma

STOR PERDE VE KORNİŞ TAKMA

Evet, dilerseniz korniş takma hizmetide alabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunmanın kararlığı içindeyiz. Tüm bu hizmetleri talep formunda dilediğiniz gibi seçim yaparak özelleştirebilir ve nakliyat fiyatınızı belirleyebilirsiniz.

Bugün Sadece 2 Dakikada Ankara Evden Eve Nakliyat İçin Rezervasyon Yapın

Rahat ve kaliteli bir hizmet mi arıyorsunuz? Enakliyat Pratik ile yeni nakliyat tarzının tadını çıkarabilirsiniz. Modern teknoloji sayesinde deneyimli nakliyat firmaları ve optimize edilmiş iş süreçleri ile size harika bir taşınma deneyimi sunuyoruz. 

Pin It on Pinterest

Share This