Çankaya Evden Eve Nakliyat Artık Çok Daha Kolay

İstediğin hizmetleri seç anında Çankaya evden eve nakliyat fiyatını gör, rezervasyon yap, sabit fiyat garantisi ile Çankaya’ya kolayca taşın.

evden eve nakliyat

Neden Enakliyat Pratik İle Taşınmalısın?

kişisel uzman desteği

Kişisel Uzman Desteği

10 yıllık deneyim ve binlerce müşteri taşınmasını izleyen ve hangi firmanın nasıl hizmet verdiğini bilen profesyonellerden destek alarak taşının.

Gerçek sigortalı nakliyat

Gerçek Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat ve eşya taşıma için en kapsamlı evden eve nakliyat sigortası ile tüm eşyalarınız için 50 Bin liralık teminat ile rahatça taşının.

en iyi nakliyeciler

Deneyimli Nakliyat Ekipleri

Sizin için sadece en çok güvendiğimiz ve sektörün en iyi nakliyat firmalarını seçiyoruz. Profesyonel destekle tüm sorunları öngürp çözüyoruz.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Sık Sorulan Sorular

Çankaya evden eve nakliyat sürecinde sıkça sorulan soruları sizin için cevapladık. Daha fazla öneri için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

EŞYAM İÇİN EN UYGUN KAMYONU NASIL SEÇİYORSUNUZ EŞYALARIM SIĞMAZSA NE OLACAK?

Evden eve nakliyat için hazırlanmış en iyi hacim hesaplama uygulaması Enakliyat tarafından hazırlandı. Hacim hesaplam aracı ve tecrübelerimizden yararlanarak sizin için en uygun kamyon tipini seçiyoruz. Eşyalarınız sığmazsa yeni bir kamyon kiralayıp taşımayı hiç aksatmadan sabit fiyat ile tamamlıyoruz.

EKSPERTİZ HİZMETİNİZ VAR MI GELİP EŞYALARI GÖRÜYOR MUSUNUZ?

Fiyat hesapla formunda ilettiğin ve taşınma danışmanın arayarak senden aldığı bilgileri değerlendirir. Eğer ihtiyaç duyarsa ekspertiz hizmeti isteyebilir ve sizin için uygun bir tarih ve saatte ekspertiz hizmeti gerçekleştirilir. Tüm bu karaları taşınma sürecini takip edecek nakliyat danışmanın alır.

TAŞIMA GELEN EKİP ANKARA'NIN HANGİ İLÇESİNDEN GELİR?

İhtiyaçlarınıza göre size en iyi hizmeti verecek nakliyat firmasını seçmek her zaman ilk tercihimizdir. Eğer size iyi hizmet vereceğine inandığımız firma Çankaya ilçesinde ise ilk tercihimiz bu firma olacaktır. Ancak Ankara’nın diğer ucunda bir firmada seçebiliriz. Fiyatta her hangi bir değişiklik olmadan bu tercihlere karar veririz. Amacımız size en iyi Çankaya evden eve nakliyat hizmetini vermektir.

TÜM EŞYALAR İÇİN PAKETLEME HİZMETİ VERİYOR MUSUNUZ?

Evet, dilerseniz tüm eşyların paketlemesini biz yapabiliriz. Siz sadece değerli ve özel eşyalarınızı alın. Mutfak eşyaları, giysiler, ufak tefek tüm eşyaları koliler yeni evde dilediğiniz odalara yerleştiririz. Mobilya ve beyaz eşyaları demonte eder, paketler ve yeni adrese taşımasını gerçekleştirip istediğiniz yerlere montajını yaparız. Unutmayın kolilerin açılması standart hizmet dahilinde değildir. Kolileri açma işini size bırakırız. İsterseniz koli açma hizmeti de alabilirsiniz. Ancak koli açma hizmeti ek ücrete tabidir.

SİGORTA POLİÇEMİ NE ZAMAN ALACAĞIM KAPSAMI NEDİR?

Sektördeki en kapsmlı nakliyat sigortasını Özser Grup Sigorta ile birlikte sunuyoruz. Poliçen pdf formatında en geç taşınma günü seninle paylaşılır.

50 bin TL teminat ile sigortanızı yaptırdınız. Hasar durumunda %2 tenzili muafiyet uygulanacağı için 1000 TL ve üstü oluşan tüm hasarlar sigorta kapsamındadır. Kamyonun kaza yapması, yanması devrilmesi gibi durumlarda sigorta kapsamındadır.

Unutma! hasar oluştuğunda nakliyat firması yetkilisi ile beraber hasar gören eşyalar için tutanak tutup hemen Özser Grup Sigorta hasar departmanına bilgi vermelisiniz. 444 8 909 numaralı telefon hasar departmanına bilgi vermelisiniz.

Çankaya Evden Ev Nakliyat

Çankaya için Türkiye’nin merkez ilçesidir diyebiliriz. Türkiye Biyük Millet Meclisi, Anıtkabir, Çankaya Köşkü ve Kızılay Meydanını bulunduğu ilçesidir. Ülkemiz Çankaya’dan yönetiliyor.

Çankaya son yıllardaki nüfus artışı ile ülkemizin en kalabalık ikinci ilçesi konumuna yükselmiştir. Bu nüfus yoğunlu ve Çayyolu gibi yeni yeni gelişen mahalleri ile Çankaya evden eve nakliyat için büyük bir cazibe merkezi haline gelmiştir.

Sizde Çankaya evden eve nakliyat hizmeti arıyorsanız hemen Çankaya nakliyat fiyatınızı öğrenmek için fiyat hesaplama butonu ile fiyatınız görün ve rezervasyonunuzu kolayca yapın. Size özel Çankaya nakliyat hizmetimizi ile sabit fiyat garantisi ve premium nakliyat sigortası ile huzurlu, keyifili bir taşınma gerçekleştirin.

Çankayau Evden Eve Nakliyat Firması Seçimi

Rahat ve huzurlu bir Çankaya evden eve nakliyat için en önemli adım firma seçimidir. Firmanızı bir profesyonelin seçmesine nedersiniz?

Sabit fiyat garantisi ve gerçekten sigortalı nakliyat hizmeti alın.

Bu güne kadar binlerce taşımaya rehberlik yapan ve yüzlerce evden eve nakliyat firması ile çalışma deneyimine sahip, hangi firmanın nasıl hizmet verdiğini bilen Enakliyat Pratik Danışanınız ile firma seçiminizi yapın. Rahat bir Çankaya evden eve nakliyat için ilk adımı sağlam atın.

10 yıllık evden eve nakliyat sektör tecrübemiz ve nakliyat firmaları müşteri yorumları ile tam istediğiniz hizmeti verebilecek ve hassasiyetlerinizi en iyi anlayacak evden eve nakliyat nakliyat firmasını seçiyoruz.

Her taşıma sonrası müşteri yorumları ve iş takipleri ile firmaları sürekli denetliyor ve en iyi nakliyat firmaları ile çalışmak için topladığımız verileri ve algoritmaları kullanıyoruz.

Artık taşınma günü iptaller, ertelemeleri ve içi boş bahaneler ile fiyat arttırımlarını unutun.

Rezervasyon sonrası sizden ve taşımanın yapılacağı yerler ile detaylı bilgileri topluyor ve tecrübelerimiz ışığında değerlendirip evden eve nakliyat sektöründeki en detaylı sözleşme ile yazılı hale getiriyor ve hiç bir eksik bırakmadan çalışıyoruz. Böylece en iyi hizmet sunmuş oluyoruz.

Enakliyat Pratik ile sizin için seçtiğimiz firmada yaşanabilecek olası problemlerde anında yeni firma yönlendirmesi yapıyor ve taşınmanız hiç aksamadan kaldığı yerden devam eder.

Boş gerekçeler ile fiyat arttırımı olmaması için her taşınmaya özel bir dosya oluşturup tüm anlaşılan detayları yazılı hale getiriyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründeki en iyi ve kapsamlı evden eve nakliyat sözleşmesi ile sizde tüm haklarınızı bilerek rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Çankaya evden eve nakliyat fiyatını hemen hesaplayın ve rezervasyonunuzu yapın. Diğer tüm işlemler Enakliyat Pratik sizin için çalışmaya başlasın.

nakliyat firması seçimi

Çankaya Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Çankaya neredeyse ükemizin en kalabalık ilçesidir, dolayısıyla nakliyat firmaları için Ankara evden eve nakliyat sektörünün en büyük pazarı konumundadır. Yeni konut projeleri ile yeni cazibe merkezi haline  gelen Çayyolu beldesi de Çankaya ilçesinde bulunuyor.

Tüm bu faktörler Çankaya’yı evden eve nakliyat için çok büyük bir cazibe haline getiriyor. Bu iyi firmaların ortaya çıkmasını sağladığı gibi merdiven altı olarak tabir edilen nakliyat firmaların türemesi anlamına geliyor.

Rahat ve huzurlu Çankaya evden eve nakliyat için en iyi nakliyat tavsiyelerimizi sizin için sıraladık.

Sizde Çankaya’ya taşınmayı planlıyor ve taşınırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız işte en iyi Çankaya evden eve nakliyat tavsiyeleri:

Anlaştığınız Detayları Yazılı Hale Getirin

Söz uçar yazı kalır atasözü taşınma sürecinde size rehberlik etmeli ve sürekli aklınızın bir köşesinde olmalı…

Anlaşma aşamasında eşyalarınızı resim veya kısa videolarını çekip nakliyat firmaları ile paylaşın. Böylece nakliyat firması ne kadar eşyanız olduğunu görür ve eşyanız için uygun araç, ekip teminini yapabilir.

Sadece eşya resimleri ile yetinmeyin. Anlaştığınız her detayı yazılı hale getirin ve nakliyat firmanız ile paylaşın.

Paylaşmayı sms veya whatsapp görüşmeleri ile yapabilirsiniz. Bu aynı zamanda en iyi taslak  sözleşmeden daha iyidir. Ayrıca telefon görüşmelerinde olabilecek yanlış anlaşmaları da düzeltmiş olursunuz.

Araç Park Yeri İle Bina Giriş Mesafesini Paylaşın

Eviniz site içinde ise veya bulunduğunuz sokak nakliyat komyonları için uygun değilse kamyonun park edeceği yer ile bina girişi arası mesafe 20 metreden fazla olursa firmalar fiyat arttırımına giderler.

Bu mesafeyi taşınma gününden önce öğrenip nakliyat firmanız ile paylaşın. Taşınmadan önce bu mesafe için fiyat pazarlığı şansınız olacaktır. Ancak taşınma günü bu durum ortaya çıkarsa böyle bir şansınız olamayacaktır.

Site içinde oturuyorsanız site taşınma kurallarını yönetimden öğrenin hangi günler ve hangi saatler arası taşınmaya izin verildiğini öğrenip nakliyat firmanız ile paylaşın.

Site güvenliğinden nakliyat kamyonlarının site içerisine girip giremeyeceğini öğrenin. Özellikle siteye girişlerin mümkün olmadığı durumlarda oluşan mesafe çok fazla olduğunda Çankaya evden eve nakliyat fiyatını epey arttıracaktır.

Bu detayları tekli aşamasında öğrenip nakliyat firmanız ile paylaşın.

Standart Hizmet Kapsamı Dışındaki Hizmetleri Öğrenin

Firma ile anlaşma aşamasında alacağınız hizmetler için net bilgiler alın. Biz sizin sektörde standart hizmet dışında kalan işleri listeledik. Sizde bu bilgileri firmanızdan öğrenin.

Aşağıdaki hizmetler özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamında değildir.

  1. Matkapla duvar delme gerektiren montaj işleri,
  2. Korniş ve stor perde montaj işleri,
  3. Sökülen avizelerin yeni evdeki montajı,
  4. Farklı adresten eşya alma veya eşya bırakma,
  5. Elektrik, su ve tesisat işleri, klima, kombi, termosifon ve çanak anten demontaj montaj işleri.

Aşağıdaki eşya, bitki ve canlıların taşınması özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamı dışındadır:

  1. Hayvan, çiçek ve bitkiler,
  2. Kasa ve piyano taşıma
  3. Ev eşyası niteliğinde (odun, kömür) olmayan eşyalar.
  4. Tehlikeli maddelerin (silah, tüp, gaz vb) taşınması.

 

çankaya evden eve nakliyat
nakliyat sigortası poliçesi

Çankaya Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründeki içi boş konulardan biri sigortalı nakliyat hizmetidir. Her firma sigortalı taşıyor ama bu sigortanın kapsamı veya örnek poliçeyi gören yok gibi…

Poliçe hazırlayanda sadece kamyon  klozu olarak isimlendirilen ve sadece kamyonun kaza yapma durumunu sigortalayan sigortayı yaptırıyor. Bu poliçe örneğin televizyonun ekranı kırıldığında bu hasarı karşılamaz.

Enakliyat Pratik size gerçekten sigortalı nakliyat hizmeti sunuyor ve poliçenizi taşınma günü sizinle paylaşıp taşımaya başlıyor. Bu poliçe kamyon klozu + yükleme + boşlatma + aktarma aşamasındaki tüm riskleri sigortalar. 

Evinizde bulunan tüm eşyaları asansör veya merdiven ile indirilerek kamyonda istiflenir ve yeni adrese çıkarılıp yerleşimi yapılır. Bu süreçte eşyalarınız birçok riskle karşı karşıyadır.

Bu risklere karşı eşyalarınızı sigortalayarak daha huzurlu bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak sektörde var olan evden eve nakliyat firmalarının %90’ında fazlası nakliyat sigortası yaptıracak yetkinliğe bile sahip değildir.

Ancak tüm firmalar sigortalı nakliyat yaptıklarını söylüyor. Ama şunuda biliyoruz gerçekleştirilen taşımaların %98’i sigortasız olarak gerçekleştiriliyor.

Sigortalı olarak taşıyoruz diyor nakliyat firmaları ama taşınma günü sigorta poliçesi paylaşanı neredeyse yok. Eğer taşınma günü sigorta poliçeniz size verilmiyorsa bu taşıma sigortasız olarak gerçekleşiyorsur.

Enakliyat Pratik ile taşınmayı seçtiğinizde taşınma günüden önce sigorta poliçeniz sizinle paylaşılır ve gerçekten sigortalı Çankaya evden eve nakliyat hizmeti alırsınız.

Nakliyat sigortanız yükleme, aktarma, boşaltma ve aracın karayolu üzerinde seyir halindeki iken kaza, devrilme, yanma gibi tüm risklere karşı eşyalarınızı koruma altına alır. Sizde nakliyat sigortası olmadan taşınmayın.

 

Bugün Sadece 2 Dakikada Çankaya Evden Eve Nakliyat İçin Rezervasyon Yapın

Rahat ve kaliteli bir hizmet mi arıyorsunuz? Enakliyat Pratik ile yeni nakliyat tarzının tadını çıkarabilirsiniz. Modern teknoloji sayesinde deneyimli nakliyat firmaları ve optimize edilmiş iş süreçleri ile size harika bir taşınma deneyimi sunuyoruz.

Pin It on Pinterest

Share This