Enakliyat Pratik’in Sunduğu Avantajlar
enakliyat pratik avantajları

Enakliyat evden eve nakliyat hizmeti alanındaki 10 yıllık tecrübesini Enakliyat Pratik yeni bir aşamaya çıkarma hedefi ile yola çıktı.

Anında nakliyat fiyatını gör, istediğini hizmetleri seç ve rezervasyon yap. Yepyeni bir taşınma yöntemi, hiç olmadığı kadar kolay ve rahat Enakliyat Pratik farkı ile… Sloganları ile nakliyat sektörüne yeni bir hareketlilik getirmeyi amaçlıyor.

Gelin hep bereber Enakliyat Pratik’in sunduğu avantajları inceleyelim.

En Kapsamlı Hizmet Talep Formu

Fiyat Hesaplama veya talep formunda sigorta teminatı, kasa piyano taşıma, duvar delme montaj işleri hata korniş takma hizmetini bile seçip nakliyat fiyatını anında görebiliyorsun.

Ayrıca sadece 1+1, 2+1 veya 3+1 değil 12 odalı bir ev için bile anında nakliyat fiyatı hesaplayabilirsiniz.

hizmet talep formu

Yine evden eve nakliyat sektöründe birçok probleme neden olan eşya taşıma mesafelerini yine talep formunda belirtebiliyorsunuz. Böylece taşınma sürecinde olabildiğince gerekli bilgileri toplayıp bir fiyat teklifi sunuyoruz.

Bununla yetinmiyor rezervasyon sonrası sizi arayıp öz istekleriniz veya bilmek istediğimiz diğer detayları öğrenip sizin için bir taşınma dosyası hazırlıyoruz. Böylece taşınmadan önce aslında neredeyse hiç bir nakliyat firmasının yapmadığı kadar detaylı bir çalışma ile taşınma günü oluşabilecek bir çok problemi önceden bertaraf ediyoruz.

Her iki evin adresini aldıktan sonra, taşınma dosyasına varsa google haritalar sokak görünümlerini de ekliyor veya site girişlerini inceleyip araç giriş çıkışına uygun olup olmadığını inceliyoruz.

Kamyon park alanı ve kamyon ile ev arası eşya taşıma mesafesi evden eve nakliyat fiyatını önemli ölçüde etkileyen unsurlardan biridir. Bu adımıda özenli olarak inceleyip müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Gerekli tüm bilgilendirme ve sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Bizden kaynaklı veya bilgilendirme eksikliğinden kaynaklı hiç bir fiyat arttırım yapmadan sabit fiyat garantisi ile taşımayı yapıyoruz.

Anında Nakliyat Fiyatı

Fiyat hesapla veya talep formunda taşımanın nereden nereye yapılacağı, eşyanın indirilip çıkarılacağı katlar ve asansör kullanımı veya kurulumu, taşınacak evin oda sayısı, sigorta teminatı ve paketleme hizmeti gibi birçok hizmet varyasyonundan dilediğinizi seçip fiyatı anında görebiliyorsunuz.

Anlık fiyat değişimi ile dilediğiniz hizmetleri ekleyip çıkarabilir, tam bütçenize göre nakliyat fiyatınızı belirleyebilirsiniz.

Sektördeki en kapsamlı ve detaylı hizmet talep formu ile tam istediğiniz evden eve nakliyat hizmetini kolayca seçip fiyatını gördükten sonra kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.

Sektördeki En Kapsamlı Nakliyat Sigortası Poliçesi

Premium nakliyat sigortası ile tüm risklere karşı eşyalarınız isterseniz 50 Bin isterseniz 100 Bin liralık teminat eşyalarınızı sigortalayın.

50 Bin liralık teminatlı sigorta poliçeniz %2 tenzili muafiyet uyguluyor. Bu durumda nakliyat sigortanız ₺ 1000 ve üstü hasarları karşılayacaktır. ₺ 1000 altı hasarlar Enakliyat Pratik garantisi altında olacaktır.

Sabit Fiyat Garantisi İle Taşınma

Rezervasyonunuz onayladıktan sonra Enakliyat Pratik veya nakliyat ortağımızdan kaynaklı hiçbir durumda fiyat arttırımı yapılmaz. Sabit fiyat garantisi ile kolayca taşınabiliriz.

Fiyatın hiç değişmemesi için detaylı bilgi alıyoruz ve müşterilerimizi detaylı olarak bilgilendiriyoruz. Böylece sürprizler yaşamıyor ve rahat bir nakliyat hizmeti alıyorsunuz.

Rezervasyon onayı sonrası ilave hizmet veya ilave eşya taşıma gibi bir ihtiyacınız olduğunda her zaman Enakliyat Pratik Danışanınızdan destek alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat sektörünün en büyük problemi olan fiyat arttırma ve iş bırakma durumlarını yaşamadan taşınabilirsiniz.

Gerçekten ne kadar ödeyeceğini ve bu fiyatın değişmeyeceği bilmek büyük bir konfor.

Taşınırken problemler neredeyse her zaman taşınma fiyatının değişmesi ile alakalıdır. Sabit fiyat garantisi ile rahat bir taşınma deneyimini keyfini çıkarın.

En İyi Nakliyat Firmaları

10 yıllık evden eve nakliyat sektör tecrübesi ve binlerce müşteri ve firma datasını size en iyi hizmeti verecek firmaları seçmek için kullanıyoruz.

En iyi ihtimal ile ömrümüz boyunca ortalama 8 taşıma deneyimi yaşayabiliyoruz. Çoğunlukla taşınmalar 6 yıl ve üstü süreler arasında gerçekleşiyor. Sizin ömür boyunca edineceğiniz tecrübeyi taşınma danışanınız sadece bir günde ediniyor. Bunun üstüne 10 yıl eklenince aslında devasa bir tecrübe ekleniyor. Bunun yanına birde nakliyat firmalarını tanımayı ekleyince sizin için en iyi nakliyat firmasını seçmek çok zor olmayacaktır.

Bu devasa tecrübe datayı tam istediğiniz ve eşyanıza en uygun nakliyat firmasını kolayca seçebiliriz.

Hizmetten yaralanmak için hemen talep formunu doldurun ve gerçekten sigortalı sabit fiyatlı nakliyat hizmetinin keyfini çıkarın.

Bugün Sadece 2 Dakikada Online Rezervasyon Yapın

İstediğin hizmetleri seç anında nakliyat fiyatını gör, rezervasyon yap, sabit fiyat garantisi ile kolayca taşın. 

İlgili Makaleler

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This