Evden Eve Nakliyat Fiyat Al
evden eve nakliyat teklif al

Anında evden eve nakliyat fiyat almak istersen Hemen Fiyat Hesaplama linkine tıklayıp taşınma detayı ve istediğin hizmetleri seçerek anlık nakliyat fiyatını görebilirsin.

Nakliyat fiyatını hesapladıktan sonra dilersen hemen rezervasyon yapıp Enakliyat Pratik farkı ile taşınabilirsin.

Taşınma kararı vermek, ister şehir içinde ister ülkenin herhangi bir köşesine, taşınmak heyecan verici olabilir. Taşınmayı düşünen hemen hemen herkesin sorduğu tek soru var: Evden eve nakliyat maliyeti ne kadar?

İki ev arasında tüm ev eşyalarını taşımanın ve yerleştirmenin maliyetini etkileyen birçok unsur var. Hemen fiyat hesaplama formunda bu unsurları adım adım soruyor ve tercihinize göre anlık nakliyat fiyatınız oluşuyor.

Hem fiyat hesaplama yapmış oluyor hemde sektördeki en iyi hizmeti verecek bir firmadan teklif almış oluyorsunuz.

Hem fiyat hesaplayıp hemde teklifimizi görmek istersen aşağıdaki fiyat hesaplama butonuna tıkla…

Evinizi Enakliyat Pratik İle Taşıyın

Zorlukları unutun, sabit fiyat garatisi ve premium nakliyat sigortası ile kolayca taşın.

Gelin beraber Enakliyat Pratik’in sizin için sunduğu hizmetleri ve ayrıcalıklarını inceleyelim.

Neden Enakliyat Pratik?

Pratik, sabit fiyatlı, gerçekten sigortalı ve rahat bir taşınma deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

Rahat ve kaliteli bir nakliyat hizmet mi arıyorsunuz?

Enakliyat Pratik ile yeni evden eve nakliyat tarzının tadını çıkarabilirsiniz. Modern teknoloji sayesinde deneyimli nakliyat ekipleri ve optimize edilmiş iş süreçleri ile size harika bir taşınma deneyimi sunuyoruz.

2011 yılından beri evden eve nakliyat sektörü için yazılım ve uygulamalar geliştiren, nakliyat firmalarından kullanıcılarımıza teklif toplayan bir girişimiz. Sektöre birçok yenilik getirmenin gururunu yaşıyoruz.

Enakliyat Pratik kullanıcılarımızdan aldığımız öneri ve görüşler ışığında nakliyat sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm enstrümanları bir araya getirip başlattığımız son girişimiz.

Sektörü bilen uzmanlardan oluşan ekibimiz size en iyi taşınma deneyimini sunmak için çalışıyor.

Anında Evden Eve Nakliyat Fiyatı Kolay Rezervasyon

Talep formunda istediğiniz hizmetleri seçin anında nakliyat fiyatını gör, kolayca rezervasyon yap.

Sektördeki en kapsamlı talep formu ile tam istediğiniz hizmetleri seçin ve anlık nakliyat fiyatınız alın ve rezervasyon yapın. Enakliyat Pratik danışmanı desteği ile kolayca taşının. Süreçte aklınızdaki tüm soruları danışmanınıza sorabilirsiniz.

Sabit Fiyat Garantisi

Evden eve nakliyat sürecinde taşınan herkesin en fazla şikayetçi olduğu konuların ilki taşınma başladıktan sonra nakliyat fiyatının artmasıdır.

Fiyat arttırmak için birçok bahane bulan firmalar ile müşteriler arasında fiyat arttırımında dolayı krizler veya taşınma iptalleri oluyor.

Enakliyat Pratik ile rezervasyonunuz onaylandıktan sonra bizden kaynaklı hiçbir durumda nakliyat fiyatınız değişmez. Ne ödeyeceğinizi bilir bütçenizi ona göre kolayca belirleyebilirsiniz. Sabit fiyat garantisi için bizimle paylaştığınız bilgilerin doğru olduğundan emin olun.

premium nakliyat sigortası

Premium Nakliyat Sigortası

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortasını her taşınma için yapıyoruz. Böylece eşyalarınızı tüm risklere karşı koruma altına alarak taşımasını gerçekleştiriyoruz.

Enakliyat Partik ile eşyalarınızı yükleme, boşaltma ve aktarma aşamalarındaki risklere karşı sigortalayın rahat taşının.

Sektörde var olan evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta sadece eşyalarınız araç içinde iken aracın kaza yapması sonucu tamamen zayi olma halinde devreye girer. Bu poliçeleri araştırmanızı öneriyoruz.

Eğer sigortalı nakliyat hizmeti alıyorsanız sigorta poliçeniz sizinle paylaşılmalı. Enakliyat Pratik taşınma günü poliçenizi pdf formatında sizinle paylaşır ve taşınma başlar. Böylece sizde sigorta poliçesinin kapsamı hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Rahat ve sigortalı bir taşınma için Enakliyat Pratik ile hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

Sadece En İyi Nakliyat Firmaları

“Tecrübe ilimden üstündür” sözü tam olarak nakliyat firması seçmek için söylenmiş gibi…

Nakliyat firması hakkında istediğiniz kadar bilgi toplayabilirsiniz. Ama yıllardır bu firma ile iş yapan biri kadar firmayı tanımanız imkansızdır. Bırakın nakliyat firmanızı biz seçelim.

En iyi ihtimal ile ömrümüz boyunca ortalama 8 taşınma deneyimi yaşayabiliyoruz. Çoğunlukla taşınmalar 6 yıl ve üstü süreler arasında gerçekleşiyor. Sizin ömür boyunca edineceğiniz tecrübeyi taşınma danışmanınız sadece bir günde edinebiliyor.

Bu sürenin üstüne 10 yıl eklenince aslında devasa bir tecrübe oluşuyor. Bunun yanına birde nakliyat firmalarını tanımayı ekleyince sizin için en iyi nakliyat firmasını kolayca seçmiş oluyoruz.

Bu devasa tecrübe ile veriyi tam istediğiniz ve eşyanızı taşıyacak en uygun nakliyat firmasını kolayca seçebiliriz.

Sizden edindiğimiz bilgi ve detaylar ışığında uzun zamandır beraber çalıştığımız ortaklarımızı değerlendiriyor ve tam olarak size en iyi hizmeti verecek ekip ve aracı temin ediyoruz.

İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Hizmetler Bir Arada

Taşınırken ihtiyaç duyabileceğiniz, paketleme, motaj-demontaj, nakliyat sigortası, avize montajı, duvar delme montaj işleri, piyano, kasa taşıma ve korniş stor perde montajına kadar tüm hizmetleri bir adresten alın.

tüm hizmetler bir arada

Paketleme Hizmeti

Tam ihtiyaç duyduğunuz paketleme hizmetini seçerek nakliyat fiyatını bütçenize göre ayarlayabilir veya tüm paketlemeyi bize bırakın.

Mobilya Montaj Demontajı

Tüm mobilyalarınızın demontajını yapıp paketleyip yeni evinize taşıdıktan sonra dilediğiniz odalara kurulumunu yapıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Yüksek katlara veya merdiveni eşya taşımak için uygun olmayan binalara yapacağınız taşımalarda asansörlü nakliyat hizmetini seçerek kolayca taşınabilirsiniz.

Duvar Delme İçeren Montaj İşleri

Duvar delme montaj işleriniz varsa bu hizmeti seçerek deneyimli ekibimiz ile tam istediğiniz standartlarda bir hizmet alabilirsiniz.

Stor Perde ve Korniş Montaj Hizmeti

Taşınırken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm çözümleri tek adresten sunma politikamız ile stor perde montajı ve korniş takmaya kadar her hizmeti bildirmeniz yeterli.

Piyano Taşıma

Evinizde bulunan her eşyayı taşıdığımız gibi piyano taşıma hizmetimiz ile yeni evinize piyano gibi ağır ve hassas eşyalarınızı özenle taşıyoruz.

Kasa Taşıma

Kasalar ağır ve bu konuda deneyimli ekipler tarafından uygun ekipmanlar ile taşınmalı, kasa taşıma hizmetini seçin rahat edin.

Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı

Taşınmanız bitikten sonra ödemenizi ister nakit isterseniz de kredi kartınız ile yapabilir ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bugün Sadece 2 Dakikada Online Rezervasyon Yapın

İstediğin hizmetleri seç anında nakliyat fiyatını gör, rezervasyon yap, sabit fiyat garantisi ile kolayca taşın. 

İlgili Makaleler

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This