İstanbul Evden Eve Nakliyat Artık Daha Kolay

İstanbul evden eve nakliyat için anında taşınma fiyatını gör, istediğini hizmetleri seç ve rezervasyon yap. Yepyeni bir taşınma yöntemi, hiç olmadığı kadar kolay ve rahat. Enakliyat Pratik farkı ile…

kişisel uzman desteği

Kişisel Uzman Desteği

Gerçek sigortalı nakliyat

Gerçek Nakliyat Sigortası

Deneyimli Nakliyat Firmaları

Deneyimli Nakliyat Ekipleri

NEDEN ENAKLİYAT PRATİK İLE TAŞINMALISIN?

Kolay rezervasyon
ANINDA FİYAT VE KOLAY REZERVASYON

Taşınma detaylarını gir anında fiyatını gör, kolayca rezervasyon yap, sabit fiyatla güvenilir nakliyat hizmeti al.

evden eve nakliyat sigortası
SEKTÖRDEKİ EN KAPSAMLI SİGORTA

Evden eve nakliyat ve eşya taşıma için en kapsamlı nakliyat sigortası ile tüm eşyalarınızı sigortalayın rahatça taşının.

en iyi nakliyeciler
SADECE EN İYİ NAKLİYECİLER

10 yıllık Enakliyat deneyimi ile sadece en çok güvendiğimiz ve sektörün en iyi nakliyat firmalarını seçiyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınız bir arada
TÜM İHTİYAÇLARIN BİR ARADA

Taşınırken ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri senin için bir araya getirdik anında fiyat al, kolayca rezervasyon yap.

pratik taşıma kutusu İstanbul

İstanbul İçi Taşınmalarınız İçin Plastik Taşıma Kutusu Hizmetimizi Denediniz mi?

Taşınmak için artık koli aramana gerek yok. Taşınmadan bir hafta önce istediğin kadar plastik taşıma kutusunu evine getiriyoruz. Siz paketlemeyi yapıp kutuları dolduruyorsunuz biz taşıyor tekrar yerleşim için bir hafta süre tanıyor ve taşınmadan bir hafta sonra gelip plastik taşıma kutuları evinizden alıyoruz.

Plastik Taşıma Kutuları Kolilere Göre Daha Dayanıklı

Plastik taşıma kutuları kolilere göre daha fazla yük taşıyabiliyor ve stabil yapısı ile kolilere göre daha fazla koruma sağlıyor.

Plastik Taşıma Kutuları Su Geçirmez

Plastik taşıma kutuları koliler gibi su geçirmez ve her hava koşulu veya ortamda eşyalarınızı korumak için tasarlanmışlardır.

Mühürlü Plastik Kelepçe İle Sizden Başkası Açamaz

Plastik taşıma kutuları plastik mühürlü kelepçe ile kapatın ve sizden başka kimse açmasın. Kolilere göre daha güvenli.

Kolay Taşıma İçin Tutacaklar ve Kolay İstifleme

Koliler gibi üst üste konulduğunda ezilme gibi problemleriniz veya devrilmesi gibi problemler yaşanmaz. İstifleme için özel yuvalar ile bir birlerine kilitlenir ve devrilme yada düşme ihtimali daha azdır. Eşyalarınız her zamankinden daha fazla güvende.

Enakliyat Pratik Danışmanı

Profesyonel Destek Alarak Taşının

Ön rezervasyon tamamlandıktan sonra Enakliyat Pratik Danışmanınız süreç yönetimi için sizi arar taşınma sürecinde ihtiyaç duyacağımız tüm detayları teyid eder ve rezervasyonu onaylar. Danışmanızı edindiği bilgiler ile nakliyat sözleşmenizi hazırlar tam isdediğiniz standarlarda en iyi İstanbul evden eve nakliyat hizmetini vermek için tavsiyelerde bulunur ve senin için en iyi İstanbul evden eve nakliyat firmasını seçer böylece siz sabit fiyat garantisi ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

Sabit Fiyat Garantisi İle Taşının 

Enakliyat Pratik Danışmanın talep formunuda belirttiğin detayları ve bilmek istediği diğer detayları seni arayarak öğrenir ve yazılı hale getirir. Bu detaylar değişmediği sürece Sabit Fiyat Garantisi ile huzurlu bir İstanbul evden eve nakliyat hizmeti alabilirsin.

sabit fiyat garantisi
en kapsamlı nakliyat sigortası

Sektördeki En İyi Evden Eve Nakliyat Sigortası İle Tüm Eşyalarınız Koruma Altında

Sözde nakliyat sigortası değil. Sektördeki en kapsamlı nakliyat sigortası poliçesini hazırlayıp taşınma günü sizile paylaşıyoruz. Sigorta kapsamında olmayan 1000 TL altı tüm hasarlar Enakliyat Pratik güvencesinde böylece hiçbir endişe duymadan gönül rahatlığı ile sigortalı İstanbul evden eve nakliyat hizmetinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sık Sorulan Sorular

Evden eve nakliyat sürecinde aklındaki sorulara cevap vermek için sıkça sorulan soruları sizin için cevaplamak istedik.

Rezervasyon sonrası değişiklik yapma imkanım var mı?

Tabii ki, rezervasyon sonrası eşya miktarı veya tarih değişikliği için bize yazabilirsiniz. Taşınma tarihinie 5 gün kalaya kadar iptal veya tarih değişikliklerini ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Taşınmayı en iyi şekilde planladığımız ve sizin için uygun rotaları ve firmaları ayırdığımız için, rezervasyon değişiklikleri için taşınma tarihinize zaman olması çok önemli. Geç sipariş değişiklikleri ek maliyetlere neden olabilir.

Taşınma tarihimi değiştirebilir miyim?

Taşınma tarihine 5 gün kalaya kadar ücretsiz olarak dilediğiniz gibi tarih değişikliği yapabilirsiniz. Taşınma tarihine daha az zaman kaldığında değişiklik için düşük miktarlarda ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Kaç tane koliye ihtiyacım olduğunu nasıl tespit edebilirim?

Bir evden eve nakliyat için gerekli olan koli sayısını iyi tahmin etmek epey güç. Bu nedenle, kaç tane koliye ihtiyacınız olduğu hakkında genel bir prensip hakkında bilgi verebiliriz. Aşağıdaki hesaplama mantığı koli sayısını tahmin etmeye yardımcı olabilir: Evdeki her kişi için 20 ila 25 koli lazım olacağını düşünerek evde üç kişi iseniz 60’a yakın koliye ihtiyaç duyacaksınız. Her bebek veya yeni yürümeye başlayan çocuk için 10 koli seçebilirsiniz. Eğer minimalistlerin bir yaşam tarzına sahipseniz kişi başı 12-16 koli seçebilirsiniz. Koleksiyonerler ve kitap kurtları çok daha fazla koliye ihtiyaç duyacaktır.

İstediğim hizmetleri değiştirebilir veya yeni hizmet ekleyebilir miyim?

Tabi ki taşınma gününden önce istediğiniz hizmetleri değiştirebilir veya yeni hizmet ekeleyebilirsiniz. Taşınma tarihine kısa süreler kaldığında sizin için belirlediğimiz firma veya araçta yeterli alan olduğu sürece dilediğiniz hizmetleri ekleyip çıkarabilirsiniz. Bunun için Enakliyat Pratik danışmanınıza bilgi vermeniz veya yazılı bildirimlerde bulunmanız yeterlidir.

Paketleme veya montaj demontaj hizmeti veriyor musunuz?

Evet, dilerseniz tüm paketleme montaj ve demontaj işlerini sizin için biz yapabiliriz. Ayrıca avize montaj hizmeti, stor perde veya korniş montaj hizmeti ve duvar delme içeren montaj hizmetlerini de verebiliriz. Bunun için talep formunda bu hizmetleri seçebilir veya danışmanından bu hizmetleri talep etmen yeterlidir.

Taşınma günü sorularım olursa kiminle iletişime geçemem gerekir?

Tüm soruların için her zaman Enakliyat Pratik danışmanına sorabilirsin. Unutma taşınma günü de Enakliyat Pratik seninle iletişime geçecek ve süreç hakında bilgi alacaktır. Soruların olursa bu görüşme sırasında da sorabilirsin. 

İstanbul otoyol ve köprü ücretleri verilen fiyata dahil mi?

Evet, köprü ve otoyol ücretleri tüm İstanbul evden eve nakliyat taşımalarında fiyata dahildir. Unutma rezervayon onaylandığında sabit ücretle taşınman gerçekleştirilir. Ekstra hiç bir ödeme yapmadan taşınam en iyi şekilde gerçekleştirilir.

Bugün Sadece 2 Dakikada İstanbul Evden Eve Nakliyat İçin Rezervasyon Yapın

Rahat ve kaliteli bir hizmet mi arıyorsunuz? Enakliyat Pratik ile yeni nakliyat tarzının tadını çıkarabilirsiniz. Modern teknoloji sayesinde deneyimli nakliyat firmaları ve optimize edilmiş iş süreçleri ile size harika bir taşınma deneyimi sunuyoruz.

Pin It on Pinterest

Share This