Pratik, Sabit Fiyatlı, Gerçekten Sigortalı ve Rahat Bir Taşınma Deneyimi Sunmak İçin Çalışıyoruz

Rahat ve kaliteli bir nakliyat hizmet mi arıyorsunuz? Enakliyat Pratik ile yeni evden eve nakliyat tarzının tadını çıkarabilirsiniz. Modern teknoloji sayesinde deneyimli nakliyat ekipleri ve optimize edilmiş iş süreçleri ile size harika bir taşınma deneyimi sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

2011 yılından beri evden eve nakliyat sektörü için yazılım ve uygulamalar geliştiren, nakliyat firmalarından kullanıcılarımıza teklif toplayan bir girişimiz. Sektöre birçok yenilik getirmenin gururunu yaşıyoruz.

Enakliyat Pratik kullanıcılarımızdan aldığımız öneri ve görüşler ışığında nakliyat sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm enstümanları bir araya getirip başlattığımız son girişimiz.

Sektörü bilen uzmanlardan oluşan ekibimiz size en iyi taşınma deneyimini sunmak için çalışıyor.

Enakliyat Pratik bir nakliyat firmasından çok daha fazlası…

Başarılı Taşıma

MÜŞTERİ YORUMU

TEKLİF

SEÇİLMİŞ NAKLİYAT FİRMASI

Neden Enakliyat Pratik?

Anında Nakliyat Fiyatı, Kolay Rezervasyon

Talep formunda istediğini hizmetleri seç anında nakliyat fiyatını gör, kolayca rezervasyon yap. İstediğin hizmetlere göre anında fiyatları gör kolayca ek hizmetleri seç.

Sabit Fiyat

Rezervasyon onayı sonrası nakliyat fiyatın sabitlenir ve ek hizmetler talep etmediğini sürece asla nakliyat fiyatın değişmez. Böylece ne ödeyeceğini bilirsin. 

Sadece En İyi Nakliyeciler

10 Yıılık sektör tecrübemiz, 5Bin den fazla nakliyat firması verisini ve binlerce müşteri yorumlarını kullanarak sizin için sadece en fazla güvendiğimiz ve birebir tanıdığımız firmaları seçiyoruz.

Premium Nakliyat Sigortası

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortasını her taşınma için yapıyoruz. Böylece eşylarınızı tüm risklere karşı koruma altına alarak taşımasını gerçekleştiriyoruz.

İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Hizmetler Bir Arada

Taşınırken ihtiyaç duyabileceğiniz, paketleme, motaj-demontaj, nakliyat sigortası, evize montajı, duvar delme montaj işleri, piyano, kasa taşıma ve korniş stor perde montajına kadar tüm hizmetleri bir adresten alın.

taşınıyor musun

Taşınıyor Musun?

İstediğin Hizmetleri Seç Anında Fiyatını Gör, Rezervasyon Yap, Sabit Fiyat Garantisi İle Kolayca Taşın.

Pin It on Pinterest

Share This