Enakliyat Pratik Sıkça Sorulan Sorular

NE ZAMAN VE NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM

Rezervasyon için yaptığın ödeme dışında taşınma bitmeden ödeme yapmıyorsun. Taşınma bittikten sonra kalan ödemeyi ister nakit, istersende kredi kartın ile yapabilirsin.

REZERVASYON SONRASI TAŞINMA TARİHİMİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Evet! Size en iyi hizmeti vermek için ekip ve araç seçimini taşınma tarihine günler kala plan yapıyoruz. Bu nedenle taşınma tarihine en az 3 gün kalaya kadar tarih değişimlerini ücretsiz olarak yapıyoruz. Yeni taşınma tarihin eski taşınma tarihinden en az 4 gün sonra sonra ise hiçbir ek ücret ödemeden tarih değişiklikleri yapabilirsin.  Taşınma tarihine 2 gün kala yapacağımız taşınma tarihi değişiklikleri için %10, 1 gün kala yapacağımız tarih değişiklikleri için %15 değişikik ücreti yansıtmak zorunda kalırız. 

TAŞINACAK EŞYAM AZALIRSA VEYA ARTARSA FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ YAPIYOR MUSUNUZ?

Taşınacak eşya miktarında azalma olması durumunda ekip veya daha küçük bir araç gerektirirse taşınma fiyatın güncellenir. Aynı şekilde eşya miktarının artması durumunda sizin için seçilen ekip veya araç değişmez ise fiyat değişimi olmaz. Ancak ekibe yeni ilave ve araç değişimi yapılırsa fiyat arttırımı yapmak zorunda kalırız.

EVİMİ KİM TAŞIYACAK GÜVENEBİLİR MİYİM?

10 yılı aşkın deneyim binlerce müşteri verisini size en iyi hizmeti verecek nakliyat firmasını seçmek için kullanıyoruz. Ayrıca sizden aldığımız bilgiler ie size en iyi hizmeti verecek nakliyat ortaklarımızı seçiyoruz böylece siz zahmetsiz bir taşınma gerçekleştiriyorsunuz. Sizin için seçtiğimiz tüm firmaları tüm yetki belgeleri ile kontrol ettiğimiz gibi birebir görüşmeler ile tam olarak tanıdığımıza kanat getirdikten sonra Enakliyat Pratik sistemine dahil ediyoruz.

EVİMİ TAŞIYACAK NAKLİYAT FİRMASI İLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM?

Tüm soruların ve iletmek istediğin detaylar için ilk iletişimi her zaman Enakliyat Pratik danışmanın ile kurabilirsin. Taşınma sürecini kolaylaştırmak için taşınma tamamlanıncaya kadar danışmanın senin için tüm detaylar üzerinde çalışacak. Taşınmadan en az 1 gün önce senin için seçtiğimiz nakliye firmasının tüm iletişim bilgilerini seninle paylaşacağız. Yinede her zaman bizimle iletişimde kalabilirsin.

EKSPERTİZ HİZMETİNİZ VAR MI GELİP EŞYALARI GÖRÜYOR MUSUNUZ?

Fiyat hesapla formunda ilettiğin bilgileri ve taşınma danışmanın senden aldığı bilgileri değerlendirir. Eğer ihtiyaç duyarsa ekspertiz hizmeti isteyebilir. Tüm bu karaları taşınma sürecini takip edecek nakliyat danışmanın alır.

REZERVASYONUMU NE ZAMANA KADAR İPTAL EDEBİLİRİM?

Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra taşınma tarihine 5 gün kalaya kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsizin. Daha az süre kalması durumunda yatırdığınız taşınma fiyatının %10’u kadarlık kısmı kadar iptal ücreti yansıtmak zorunda kalırız. Daha fazla bilgi için Kullanıcı Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.

SİGORTA POLİÇEMİ NE ZAMAN ALACAĞIM KAPSAMI NEDİR?

Sektördeki en kapsmlı nakliyat sigortasını Özser Grup Sigorta ile birlikte sunuyoruz. Poliçen pdf formatında taşınma günü seninle paylaşılır. 

50 bin TL teminat ile sigortanızı yaptırdınız. Hasar durumunda %2 tenzili muafiyet uygulanacağı için 1000 TL ve üstü oluşan tüm hasarlar sigorta kapsamındadır. Kamyonun kaza yapması, yanması devrilmesi gibi durumlarda sigorta kapsamındadır.

Unutma! hasar oluştuğunda nakliyat firması yetkilisi ile beraber hasar gören eşyalar için tutanak tutup hemen Özser Grup Sigorta hasar departmanına bilgi vermelisiniz. 444 8 909 numaralı telefon hasar departmanına bilgi vermelisiniz.

EŞYAM İÇİN EN UYGUN KAMYONU NASIL SEÇİYORSUNUZ EŞYALARIM SIĞMAZSA NE OLACAK?

Evden eve nakliyat için hazırlanmış en iyi hacim hesaplama uygulaması Enakliyat tarafından hazırlandı. Bu hacim hesaplama aracı birçok uluslararası taşıma firması tarafından hala kullanılıyor. Hacim hesaplam aracı ve tecrübelerimizden yararlanarak sizin için en uygun kamyon tipini seçiyoruz. Eşyalarınız sığmazsa yeni bir kamyon kiralayıp taşımayı hiç aksatmadan tamamlıyoruz.

OFİS

Eyüpsultan Mah. Kızılay Cad. No:31 Kat:3 Sancaktepe İstanbul, 34885

whatsapp

0505 118 23 04

Telefon:

(0216) 498 83 37 

Soruların için önce aşağıdaki sık sorulan sorulara göz atmanı tavsiye ediyoruz. Yine cevap bulamadığın soruların olursa bu iletişim formundan bize yazabilirsin.

10 + 7 =

Pin It on Pinterest

Share This